O firmie

WoWit - logo kolorFirma WoWit powstała w 2011roku otrzymując dotację z Unii Europejskiej w ramach projektu „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, jednak myśl o stworzeniu własnego warsztatu pojawiła się wiele lat wcześniej.

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, którego tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Firmę stworzyli ojciec z synem - Wiesław i Wojciech Witkowscy, którzy od zawsze interesowali się światem motoryzacji.

Dzięki zaangażowaniu, wiedzy, rzetelności i uczciwości gromadzimy coraz więcej klientów, co z kolei zmusza do ciągłego rozwoju i inwestowania w podnoszenie jakości usług. W związku z tym w 2015 roku stworzyliśmy kolejne stanowisko. Do naszej ekipy dołączył Irek – mechanik samochodowy z 25 letnim stażem. Wszelkie naprawy mechaniczne wykonuje bardzo sprawnie i profesjonalnie. W 2016 roku, a następnie w 2017 roku stworzyliśmy kolejne stanowiska. Do ekipy dołączył kolejny mechanik samochodowy – Mariusz z 15 letnim stażem w branży samochodowej. W rozwój warsztatu zaangażował się Marek Witkowski – powiększając rodzinny skład Firmy WoWit. Od 2017 roku pracuje w biurze obsługi klienta. Dziś Firma WoWit dysponuje 5 stanowiskami naprawczymi, zgraną 6 osobową ekipą oraz gronem stałych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Przez wszystkie lata każdego roku inwestowaliśmy w kolejne specjalistyczne narzędzia i urządzenia, literaturę i programy samochodowe, które obecnie pozwalają świadczyć usługi naprawcze na najwyższym poziomie.

"Prowadzenie własnej firmy to ogromne wyzwanie, ale również wielka radość. Mam nadzieję, że z każdym miesiącem Firma WoWit będzie gromadziła coraz więcej klientów, zadowolonych z rzetelnie wykonanych usług" - Wiesław Witkowski

„Oddając samochód w nasze ręce możecie zawsze liczyć na uczciwość, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu wszelkich napraw” – Wojciech Witkowski

Zobacz galerię zdjęć »