Dlaczego my?

 • Wowit – profesjonalizm, dokładność, rzetelność
 • Wowit – jesteśmy dla Ciebie i Twojego samochodu
 • Wowit – odwozimy klientów pod wskazany adres
 • Wowit – po skończonej naprawie przywozimy klienta po odbiór samochodu

Klient w naszym warsztacie odnajdzie fachowców, którzy swoją postawą, wiedzą i rzetelnością rozwiązują usterki w krótkim czasie, z uwzględnieniem obowiązujących standardów. Nasi specjaliści to również świetni doradcy, którzy mówią, jak uniknąć kolejnych potencjalnych kłopotów z samochodem.
Firma WoWit – jesteśmy po to, aby pomóc naszym klientom najlepiej, jak potrafimy!

Jakość oferowanych usług to wynik nieustannego podnoszenia kwalifikacji i zaangażowania w wykonywaną pracę.

 1. Na stanowiskach mechaników znajdują się pracownicy, z co najmniej piętnastoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Są oni prawdziwymi fachowcami w tym, co robią.
 2. Kierownik Firmy WoWit czuwa nad każdą naprawą, na bieżąco informuje klientów o wszelkich usterkach, kosztach i możliwościach naprawy.
 3. Części potrzebne do napraw w większości przypadków dostępne są od ręki lub w przeciągu 24h i pochodzą z wiarygodnych źródeł. 
 4. Dobieramy jakościowo średnią lub górną półkę części niezbędnych do napraw – wszystko zależy od klienta, najpierw jest on informowany o wszelkich kosztach i możliwościach wyboru.
 5. Nowoczesne wyposażenie odpowiadające najwyższym współczesnym normom gwarantuje wykonanie każdej usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy cztery w pełni wyposażone stanowiska pracy, a w samym 2017 roku wyposażenie warsztatu zwiększyło się o urządzenie do ustawiania geometrii pojazdów i najnowszy model komputera diagnostycznego.
 6. Infrastruktura firmy spełniająca najwyższe normy zapewnia bezpieczeństwo pracy.
 7. Na wszystkie naprawy udzielamy realnej gwarancji. Jeżeli coś zrobimy nie zgodnie ze sztuką, pokrywamy wszelkie koszty.