O firmie

WoWit - logo kolorFirma WoWit powstała w 2011r. otrzymując dotację z Unii Europejskiej w ramach projektu „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”.

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym. Firmę stworzyli ojciec z synem - Wiesław i Wojciech Witkowscy.  Od zawsze interesowali się światem motoryzacji. Myśl o stworzeniu własnego warsztatu pojawiła się wiele lat wcześniej. We dwóch są wykształceni w specjalizacji mechanicznej.

W 2011r. zaraz po oficjalnym otwarciu zatrudniliśmy mechanika samochodowego – Dominika, który pracował u nas do stycznia 2018r. Dziękujemy za wspólne 7 lat pracy.

Dysponowaliśmy dwoma stanowiskami. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy, rzetelności i uczciwości z każdym rokiem gromadziliśmy coraz więcej klientów.

W 2015r. stworzyliśmy kolejne stanowisko. Do naszej ekipy dołączył Irek – mechanik samochodowy z 25 letnim stażem. Wszelkie naprawy mechaniczne wykonuje bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Przez wszystkie lata, każdego roku inwestowaliśmy w kolejne specjalistyczne narzędzia i urządzenia, literaturę i programy samochodowe , które obecnie pozwalają świadczyć usługi naprawcze na najwyższym poziomie.

W 2016r, a następnie w 2017 roku stworzyliśmy kolejne stanowiska. Do ekipy dołączył kolejny mechanik samochodowy – Mariusz z 15 letnim stażem w branży samochodowej.

W rozwój warsztatu zaangażował się Marek Witkowski – powiększając rodzinny skład Firmy WoWit. Od 2017r. pracuje w biurze obsługi klienta.

Dziś Firma WoWit dysponuje 5 stanowiskami naprawczymi, zgraną 6 osobową ekipą oraz gronem stałych klientów, zadowolonych z naszych usług.

"Prowadzenie własnej firmy to ogromne wyzwanie, ale również wielka radość. Mam nadzieje, że z każdym miesiącem Firma WoWit będzie gromadziła coraz więcej Klientów, zadowolonych z rzetelnie wykonanych usług" - Wiesław Witkowski

„Oddając samochód w nasze ręce możecie zawsze liczyć na uczciwość, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu wszelkich napraw” – Wojciech Witkowski

Zobacz galerię zdjęć »