Serwis samochodowy

Skarżysko-Kamienna - Profesjonalny auto serwis w Twojej okolicy

Dlaczego my?

 • Wowit – profesjonalizm, dokładność, rzetelność
 • Wowit – jesteśmy dla ciebie i twojego samochodu
 • Wowit – odwozimy klientów pod wskazany adres
 • Wowit – po skończonej naprawie przywozimy klienta po odbiór samochodu

Klient w naszym warsztacie odnajdzie fachowców, którzy swoją postawą, wiedzą i rzetelnością rozwiązują usterki w pojazdach najlepiej jak potrafią. Ponadto doradzą, jak uniknąć kolejnych potencjalnych kłopotów z samochodem.
Firma WoWit – jesteśmy po to, aby pomóc naszym Klientom najlepiej jak potrafimy!

Jakość oferowanych usług wynika z następujących działań:

 1. Na stanowiskach mechaników zatrudnionych jest trzech doskonale wykwalifikowanych pracowników, z których każdy ma co najmniej piętnastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Są oni prawdziwymi fachowcami w tym, co robią.
 2. Kierownik Firmy WoWit czuwa nad każdą naprawą, na bieżąco informuje klientów o wszelkich usterkach, kosztach i możliwościach naprawy.
 3. Części potrzebne do napraw w większości przypadków dostępne są od ręki lub w przeciągu 24h i pochodzą z wiarygodnych firm. 
 4. Dobieramy jakościowo średnią lub górną półkę części niezbędnych do napraw – wszystko zależy od klienta, najpierw jest informowany o wszelkich kosztach i możliwościach wyboru.
 5. Nowoczesne wyposażenie, odpowiadające najwyższym współczesnym normom, gwarantuje wykonanie usługi naprawczej na najwyższym poziomie jakości. Posiadamy cztery w pełni wyposażone stanowiska pracy, w samym tylko 2017 roku wyposażenie warsztatu zwiększyło się o urządzenie do ustawiania geometrii pojazdów i najnowszy model komputera diagnostycznego.
 6. Infrastruktura firmy, spełniająca najwyższe normy, zapewnia bezpieczeństwo pracy.
 7. Na wszystkie naprawy udzielamy realnej gwarancji. Jeżeli coś zrobimy nie zgodnie ze sztuką, pokrywamy wszelkie koszty.