Serwis samochodowy

Skarżysko-Kamienna - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu

Wydarzenia

Firma WoWit jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem medialnym

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem…

Marka ProfiAuto została głównym partnerem serwisu internetowego dobrywarsztat.pl – najnowszego projektu redakcji Onet.pl i Auto Świat. Portal skierowany jest przede wszystkim do kierowców poszukujących warsztatów samochodowych, które świadczą wysokiej jakości usługi.

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show 2020!

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show…

ProfiAuto Show 2020 to 17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie, przyciągające do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 30-31 maja 2020 r.

VII Konferencja ProfiAuto

VII Konferencja ProfiAuto

Dynamiczny rozwój – pod takim hasłem spotkali się 5 października w Serocku członkowie sieci ProfiAuto oraz partnerzy handlowi firmy Moto-Profil.

Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat

Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne…

Tegoroczne edycje targów motoryzacyjnych pokazały, że producenci samochodów podczas prac koncepcyjnych wciąż poszukują niestandardowych rozwiązań. Które z nich okażą się trafne, zweryfikuje czas. Eksperci ProfiAuto Serwis – największej w Polsce sieci warsztatowej – przygotowali zestawienie…

VII Konferencja ProfiAuto i Konferencja Partnerów Handlowych Moto-Profil pod hasłem dynamicznego rozwoju

VII Konferencja ProfiAuto i Konferencja…

Członkowie sieci ProfiAuto oraz partnerzy handlowi Moto-Profil spotkali się w centralnej Polsce, na największych w tym roku konferencjach marki i spółki. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania i wytyczono plany rozwojowe. Przyspieszenie, współpraca, nowoczesne technologie, jakość –…

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »